Na dworek Gorskich natrafilem przypadkiem spacerujac po osrodku sanatoryjnym bedacym kiedys wlasnoscia Malachowskich wraz z pieknym palacem. Sam zas dwor stojacy nieopodal ukryty wsrod drzew chyli sie powoli ku upadkowi...z czesciowo zawalonym stropem. Szkoda...budynek posiada piekna drewniana facjate i jest jeszcze jak najbardziej do uratowania...
Komentarze
Aby skomentować obiekt, zaloguj się. Jeżeli nie masz jeszcze konta w serwisie, zarejestruj się.