Skatalogowanych zabytków: 11145
Zarejestruj się
Forum >> Polskie Zabytki >> Polskie zabytki >> Szukam pałacu do kupienia.

Stanisław PobógWpisów: 6
Temat: Szukam pałacu do kupienia.
Szukam pałacu do kupienia o powierzchni większej niż 2000 m2, na działce o powierzchni powyżej 35 ha.
Wskazane aby na działce znajdowały się dodatkowe budynki jak oficyny i inne budynki gospodarcze.
Obiekt musi się znajdować w granicach II R.P.
Za wszelkie informacje dziękuję.
Nie interesują mnie posrednicy.
zbigniew rogaczWpisów: 2
22.XII.2015r. we Włocławku odbędzie się licytacja komornicza zespołu pałacowo-parkowego położonego w Więsławicach gmina Kowal, woj.kujawsko-pomorskie. Dysponuję dokumentacja zdjęciową i opisem . W przypadku zainteresowania proszę o kontakt meil: kartel-bud@wp.pl lub tel. 503-02-01-01
Ewa ŁączyńskaWpisów: 5
zbigniew rogacz napisał(a):
22.XII.2015r. we Włocławku odbędzie się licytacja komornicza zespołu pałacowo-parkowego położonego w Więsławicach gmina Kowal, woj.kujawsko-pomorskie. Dysponuję dokumentacja zdjęciową i opisem . W przypadku zainteresowania proszę o kontakt meil: kartel-bud@wp.pl lub tel. 503-02-01-01

witam, czy udało się sprzedac ten pałac? czy znany jest Inwestor?

SYLWIA MAX FAŁATWpisów: 3
WITAM CHCIAŁAM Z MĘŻEM KUPIĆ PAŁAC W JAGIELNIE JEST TO MIEJSCOWOŚĆ RODZINNA PROSIMY O KONTAKT ......725505092

CZY MOZE MI PORADZIC CZY SA DOTACJIE DO REMONTU PALACU PRZEZ PANSTWO ....

SYLWIA MAX FAŁAT napisał(a):
CZY MOZE MI KTOS PORADZIC CZY SA DOTACJIE DO REMONTU PALACU PRZEZ PANSTWO ....

Kamil Tychowski Wpisów: 3
Dzień dobry,

Stanisławie na sprzedaż posiadam Pałac Przybysław oferta jest bezpośrednia ponieważ jest naszą własnością firmy ExtraInvest. Proszę sprawdzić video pałacu - https://www.youtube.com/watch?v=7eTy-a4K374

Pozdrawiam

Kamil
Stanisław Pobóg napisał(a):
Szukam pałacu do kupienia o powierzchni większej niż 2000 m2, na działce o powierzchni powyżej 35 ha.
Wskazane aby na działce znajdowały się dodatkowe budynki jak oficyny i inne budynki gospodarcze.
Obiekt musi się znajdować w granicach II R.P.
Za wszelkie informacje dziękuję.
Nie interesują mnie posrednicy.

Aby udzielać się na forum, zarejestruj się.