Skatalogowanych zabytków: 11207
Zarejestruj się

Portal społecznościowy miłośników polskich zabytków

Tu znajdziecie opisy i zdjęcia pałaców, zamków i dworów oraz "bratnie dusze" o podobnych zainteresowaniach.
Korzystajcie z forum i nawiązujcie kontakty. Po rejestracji na portalu, każdy może redagować opisy i dodawać zdjęcia, Nadesłane materiały zostaną opatrzone nazwiskiem lub nick?iem autora.
Cała treść portalu została zamieszczona w serwisie za zgodą autorów i przechodzi na jego współwłasność w momencie opublikowania.
Korzystanie ze zdjęć i treści serwisu do celów niekomercyjnych, dozwolone jest na zasadzie uznania autorstwa.
Kopiowanie informacji z serwisu do celów komercyjnych i na strony o podobnej tematyce - jedynie za pisemną zgodą serwisu Polskie Zabytki!
Kontakt z nami możliwy jest również na Facebooku: (link proszę wkleić do paska przeglądarki lub uruchomić jako odnośnik).
https://www.facebook.com/portalpolskiezabytki/


 


Najnowsze zdjęcia w serwisie

Wyszukiwarka

Znajdź zamki, pałace i dwory w Polsce, ich zdjęcia, opisy oraz informacje o ich historii i dniu dzisiejszym.
Najnowsze komentarze

Daria Borzyńska 21 godzin temu skomentował(a) Sławików:
Trudno opisać klimat tego miejsca. Pałac choć w kiepskim stanie wygląda naprawdę imponująco. Póki co, jak dla mnie to najpiękniejszy tego typu obiekt jaki widziałam, a byłam w wielu miejscach. Z opowieści mieszkanki Sławikowa wynika, że w latach 70,80 ubiegłego wieku został zdjęty dach pałacu i przewieziony w inne miejsce (lub zezłomowany). Od tamtej pory budynek niszczał w szybkim tempie. Pozapadały się stropy itd. Szkoda, bo to naprawdę piękny zabytek.
Bogdan Adler dzień temu skomentował(a) Grębocice:
A takie podobne do pałacu w Jerzmanowej .... :-)
Karol Barsolis Turysta Kulturowy dzień temu skomentował(a) Grochowo:
Grochowo -woj lubuskie , Dwor stoi przy glownej drodze z Sulecina do MIedzyrzecza nr 137 . widac ze nic tam sie nie dzieje , dwor niszczeje .. niestety jest niedostepny ,a po terenie biegaja duuuuze psy ... ..dodaje zdjecia z wczoraj

 

Lubniewice - ZAMEK -tak jest napisane na tablicy -remont obiektu ..Lubniewice woj lubuskie -powiat Sulecin ..... dodaje zdjecia z wczoraj ..
Piekny palac nad jeziorem w Lubniewicach -lubuskie . w posiadaniu najbogatszego Kulcz .Czeka chyba na remonty i na kase z UE. ...dodaje zdjecia z wczoraj .
Karol Barsolis Turysta Kulturowy 2 dni temu skomentował(a) Glisno:
Piekny zespół pałacowo-parkowy z folwarkiem w Gliśnie . Palac odrestaurowany w posiadaniu ODR .Osrodek Doradzctwa Rolniczego - lubuskie .,,dodaje zdjecia z wczoraj ..